Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Rehberlik Hizmetleri

Balkantours bünyesinde, Balkan ve Avrupa uzmanı rehberler barındırır. Her biri kendi alanında en az mastır seviyesinden mezun 8 farklı dilde konuşabilen rehberlerdir. Uzun balkan ve Avrupa turlarımızda birden fazla rehber size eşlik eder. Rehberlik hizmetlerimiz yalnızca kültürel geziler için olmayıp , iş çalışmaları , bölge çalışmaları , ticari faaliyetler, bürokratik işlemler ve daha fazlası içindir .

Uzman rehberlerimiz sizi kendi evinizde gibi hissettirecektir.

 • balkan-tour-hizmetler-rehberlik-hizmetleri-ticari-rehberlik-hizmetlerimiz
  Ticari Rehberlik Hizmetimiz
  Firmamız herhangi alanda ticari rehberlik hizmeti sunmaktadır. Balkantour, sizlerin belirleyeceği iş alanlarında Balkanlar ve Avrupa’da ikili ilişkiler, yazışmalar, tercüme ve daha bir çok hizmet sağlayabilir. Siz alanınızı söyleyin, köprüleri biz kuralım.
 • balkan-tour-hizmetler-rehberlik-hizmetleri-kultur-turu-rehberlik-hizmetlerimiz
  Kültür Turu Rehberlik Hizmetlerimiz
  Balkantour ile Balkanları ve Avrupa’yı yeniden keşfedeceksiniz. Firmamız alanında uzman yerel rehberler ile sizlerin adeta Balkanlar ve Avrupada’ki gözünüz olacak. Tarihe ve doğaya doyacağınız, her sorunuza cevap bulacağınız, hiçbir soru işaretine cevaz vermeyecek unutulmaz bir turu uzman rehberlerimiz ile yaşamaya hazır mısınız?
 • balkan-tour-hizmetler-rehberlik-hizmetleri-doga-sporlari-rehberlik-hizmetlerimiz
  Doğa Sporları Rehberlik Hizmetlerimiz

  Balkanlar müthiş doğası ile ekstrem sporların yapıldığı bir yerdir. Her yıl milyonlarca insan Balkanlarda kış ve yaz sporları yapmak için sıraya giriyor. Olimpik dağlarda uzman rehberimiz ile kayak yahut yamaç paraşütü yapmak istemez misiniz ?

  Balkan Tour sizlere Balkanlardaki tüm ekstrem sporları uzman rehberimiz eşliğinde yapma şansı sunar. Trekking Balkanların vaz geçilmez sporlarındandır. Gelin Balkanlardaki Dağları ve onun muhteşem havasını beraber soluyalım. Unutmayınız Balkan kelime manası itibari ile sıra dağ demektir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et