Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

BALKAN TUR

Bosna-Hersek’in başkenti Saraybosna’da Selim DİLEK adı altında 2009 yılında kurulan BALKANTOUR bir Turizm ve Seyahat Acentesidir. Aynı zamanda yurtiçinde ve yurt dışında düzenlenen organizasyonlar ile, Devlet ve özel kurumların konferans-panel-seminer gibi toplantı programlarını en ince detayına kadar başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ

BALKANTOUR, Bosna-Hersek Saraybosna, Makedonya-Üsküp, İstanbul ve Ankara'daki ofislerimizle ve Türkiye genelinde ki 200’ü aşkın acentemize hizmet vermeye devam etmektedir.

BALKANTOUR, 'Tarihe ve Doğaya Açılan Kapı' sloganıyla çıktığı yolculuğuna, bir parçası olarak gördüğü Ata Yurdu Özbekistan'da da devam etmektedir. Semerkant, Buhara, Taşkent, Hive gibi şehirlere kültür turlarımız devam ediyor.

BALKANTOUR, İspanya-Endülüs, Fas, Azerbaycan, İran, Malezya, Singapur, Japonya, Çin, Hindistan, Güney Amerika ülkeleri, Afrika ülkeleri, Avustralya, Yeni Zelanda gibi dünyanın birçok ülkesinde ki güzellikleri kıymetli misafirleriyle birlikte keşfediyor.

Yaptığı faaliyetlerle Balkan ülkelerini tüm dünyaya ve Türkiye'ye tanıtmayı başarmış olan BALKANTOUR, aynı zamanda dünyanın birçok turizm merkezini destinasyon ağına katmıştır.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Tatil kavramının sizler için ne kadar önemli olduğunu BALKANTOUR ekibi olarak çok iyi bilmekteyiz. Gezilen tüm destinasyonlarda hoş anılar bırakabilmeniz için çok çalışıyoruz.

BALKANTOUR, kurulduğu günden bu yana profesyonel iş anlayışı, genç, dinamik kadrosu, insana verdiği değer, inandığı ilkelerden asla taviz vermeyen yapısı, hedefleri ve dünya çapında yaptığı çalışmalarla her platformda yer almayı başarmıştır.

BALKANTOUR, merkezi Bosna olmakla beraber Türkiye’nin birçok şehrinde Turizm Acenteleri ile kurduğu güçlü bağlar neticesinde başta tüm Balkanlar olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yapılacak seyahat organizasyonları ile partnerleri arasında bir köprü görevi görmektedir.

SINIRSIZ SEÇENEK, ANINDA DESTEK

BALKANTOUR 400’e yakın hava yolu şirketinden dünyanın her yerine uygun uçak bileti alma imkânı sağlamakla kalmıyor, varış noktalarınızda çözüm ortaklarımızla birlikte araç kiralama ve transfer konusunda da sizlere destek oluyoruz. Kısacası seyahatinizin her anında yanınızda olup, tek adresten bütün ihtiyaçlarınızın çözümlerini bulma fırsatı sunuyoruz.

KİŞİYE ÖZEL

Kişiye özel hizmetlerle, sizlerin memnuniyetini her şeyden önce tutuyor, en uygun bütçeyle unutulmaz anılar geçirmeniz için BALKANTOUR hiç durmadan çalışıyor.

Dünyanın birçok ülkesine gerçekleştirdiğimiz seyahatlerimizde değerlerimize- İslami hassasiyetlere azami önem gösteren kurumumuz müşterilerinin her zaman yanında olmaya devam edecektir.

SELİM DİLEK MARKASI

BALKANTOUR Firmasının kurucusu Selim DİLEK, “Selim Dilek” ismi ile, Marka Tescil Belgesi hakkını almaya hak kazanmıştır.

Ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamak ilkesiyle, “Selim Dilek” markası adı altında bir çok organizasyonda uzun yıllar hizmet vermeyi planlamaktayız.

Gerek ülkemiz de bulunan kamu kurumları, gerekse özel sektöre yönelik gerçekleştirdiğimiz proje ve organizasyonlarla uzun yıllara dayanan turizm alanındaki tecrübelerini, “SELİM DİLEK” adı altında siz değerli misafirlerine hizmet olarak sunacağız.

2009 yılından günümüze kendi alanında liderliğini sürdürdüğümüz sektörde güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.

BALKANTOUR ve SELİM DİLEK, kıymetli müşterilerinin memnuniyeti neticesinde gün geçtikçe büyümeye ve doğru adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et